Vchodové dveře

Potřebujete poradit?
Darina Filipová Technický poradce
  • Ocelové bezpečnostní vchodové dveře - levá varianta

    Rozměr 960x2050x98

    Cena od 6 000Kč

  • Ocelové bezpečnostní vchodové dveře - svetlě hnědé - pravá varianta

    Rozměr 960x2050x98

    Cena od 6 000Kč

Kvalitní vchodové dveře již od 5 000,-

Ochrana našeho majetku je záležitost velice důležitá. K eliminaci vloupání nám poslouží především kvalitní bezpečnostní dveře. Na českém trhu se setkáme s mnoha různými výrobky. Bohužel ne všechny jsou natolik kvalitní, aby účinně odolaly domovním zlodějům.

Mezi nejodolnější patří výrobky z oceli. K předním výrobcům takovýchto dveří patří chorvatská firma Spartak, pro kterou je výhradním dovozcem do ČR naše firma COLNEY. V naší nabídce tak najdete ocelové bezpečnostní dveře, které se dodávají v tmavé a světle hnědé barvě dokonale napodobující dřevo. Jako povrchový materiál si totiž můžeme zvolit zlatý dub, bahenní dub nebo antracit.. Dveře se rovněž nabízejí v bílé barvě. Celkové rozměry výrobku jsou 960 X 2050 X 98 mm. Tloušťka dveřního křídla činí 70 mm , výška 1970 mm a šířka 850 mm. Dveře se otevírají dovnitř.


 

. K jeho výplni byl použita PUR pěna. Zárubeň má pak tloušťku 98 mm. Její součástí jsou tři vnitřní bezpečnostní panty. Bezpečnost dveřím zajišťují tři vnitřní speciální panty a deset západek. Jedna z nich je umístěna do zárubně a druhá do prahu. To zaručuje dokonalou bezpečnost.

Kvalitní bezpečnostní dveře Colney lze nakoupit také prostřednictvím eshopu a vyzvednout si přímo na adrese výrobce v Ledenicích nebo na některém z odběrných míst společnosti Toptrans. Ty jsou umístěné na 25 místech napříč celou Českou republikou.

Součást balení

Součástí zásilky jsou kromě samotných dveří včetně zárubní s vnitřními panty také zinkované kliky, bezpečnostní zámek, kukátko a kryty montážních otvorů. Ke každému výrobku je dodáváno 5 kusů klíčů a 2 ks montážních klíčů(slouží pouze při montáži dveří, po několika použití přestanou fungovat).

Tyto bezpečnostní dveře se vyznačují snadnou montáží a leckoho překvapí příjemnou cenou ve srovnání s konkurencí.

Montáž bezpečnostních vchodových dveří neprovádíme.